Увічнення пам’яті борця за незалежність України

15-11-2019 Переглядів: 586

12 листопада у ННІ №3 відбулась науково-практична конференція «Гельсінські угоди у контексті діяльності європейських країн з питань безпеки і співробітництва». Науковий захід організований кафедрою історії держави та права НАВС спільно з працівниками інституту, на виконання Постанови Верховної Ради України від 06.06.2019 р. № 2748-VІІІ «Про увічнення пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка».

Увічнення пам’яті борця за незалежність України

З вітальним словом до учасників конференції звернулася заступник директора ННІ № 3 з навчально-методичної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Юлія Комаринська. Вона відзначила наукову вагу заходу, наголосивши, що участь у науково-практичних конференціях є однією з форм науково-дослідної роботи курсантів і складовою професійної підготовки здобувачів вищої освіти. Відкрила конференцію кандидат історичних наук, доцент Ніна Дорощук. У своєму вступному слові вона підкреслила історичну значимість Гельсінської декларації, адже попри те, що становлення ідеї прав людини має багатовікову історію,  навіть сьогодні дотримання прав людини є певною проблемою і для України, і для країн світу загалом, тож потреба боротися та захищати їх все так само залишається нагальною.

Увічнення пам’яті борця за незалежність України

Присутні переглянули відеоролик, присвячений створенню Української  Гельсінської групи та тематичну виставку документів, матеріалів, присвячених історії правозахисного руху, які підготовила співробітник загальної бібліотеки НАВС Оксана Батрак. У своїх доповідях курсанти приділили увагу питанням змісту і значення Гельсінських угод, їх ролі в історії українського правозахисного руху, характеристиці основних етапів в історії правозахисного руху в Україні, ролі Української Гельсінської групи (спілки) у формуванні національної самосвідомості українського народу, розкрили сторінки життя та діяльності відомих правозахисників та борців за незалежність України: Левка Лук’яненка, Петра Григоренка, В’ячеслава Чорновола, Михайла і Богдана Горинів.

Підсумовуючи роботу наукової конференції Юлія Борисівна та Ніна Олександрівна підкреслили важливість заходу, подякували усім учасникам за роботу та побажали подальших плідних наукових пошуків курсантській молоді.

 

Кафедра історії держави та права, ННІ №3

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X