Життя прожити – не поле перейти!
05-02-2015 Переглядів: 723«Запорукою успіху слідчого є правило «трьох я» - уміння, везіння і бажання!», – саме такими словами розпочав розповідь про своє життя кандидат юридичних наук, доцент, ветеран слідства, викладач кафедри кримінального права Діденко Віталій Петрович.
«Відданість своїй справі, щире бажання допомогти людині, чемне, ввічливе ставлення до осіб, з якими працюєш, – ось, що слугувало стимулом для виконання нелегкої роботи стражів закону в роки здобуття Україною незалежності», – згадує Кухаренко Володимир Дмитрович – кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри економіко-правових дисциплін, Почесний член Союзу юристів України і Почесний ветеран міста-героя Києва, наш вчитель.
Саме такими настановами, спираючись на неоціненний практичний досвід, поділились ветерани слідчої діяльності з курсантами та магістрами навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції.
За рішенням Ради ветеранів НАВС в академії створені групи ветеранів служб для професійного виховання майбутніх правоохоронців. 4 лютого відбулася перша така зустріч.
Діденко Віталій Петрович і Кухаренко Володимир Дмитрович – це люди епохи! А починали вони свою діяльність звичайними слідчими прокуратури, молодими, амбітними, перспективними хлопцями. А вже зараз, озираючись у минуле, можуть згадати, скількох курсантів вони виховали, дали ґрунтовні знання, пробудили вогнище патріотизму в їхніх душах.
Сьогодні ці люди розповіли нам про найбільш резонансні випадки із власного життя, про нелегку долю слідчого з робочим днем 17-24 години, про суворе керівництво та тверду букву закону.
Володимир Кухаренко наголосив: «Де б ви не працювали, де б не опинились, ви ніколи не допустите помилки, якщо будете служити закону, а не окремим людям! Вказівки бувають різні, а честь офіцера – одна!»
Під час зустрічі ветерани презентували та передали у фонд інституту збірки поезії Анатолія Довбні, Федора Семченка та Володимира Олефіренка – членів Ради ветеранів Національної академії внутрішніх справ; Віталій Діденко подарував курсантам свої книги – «Злочини – як покарання, а покарання – як злочини» та «Історія кримінального права України»; Володимир Кухаренко – «Говорять діти воєнного лихоліття».
Курсантів так зацікавила розповідь ветеранів, що вони вирішили поцікавитись, як же потрібно проводити дозвілля слідчому, щоб не стати об’єктом професійної деформації? Відповідь Юрія Кобринського була дуже простою: «Хороша книга. Театр. Вивчення історії України і, обов’язково, свого роду. А найголовніше – спілкування з прекрасними людьми і фахівцями своєї справи і використання їх соціального та професійного досвіду!».
Ми щиро вдячні вам – Віталію Петровичу, Володимире Дмитровичу, Юрію Гавриїловичу – за теплу зустріч, за переданий життєвий досвід і мудрі настанови. Такі зібрання вкрай важливі для нас у період, коли Україна бореться за свою незалежність. Ви залишили частинку себе у наших душах. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, родинного добробуту та плідної праці!
Ірина Скакун,
курсант 3-го курсу ФПФПС
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91