Захисні дії в разі погрози короткоствольною вогнепальною зброєю
30-06-2020 Переглядів: 1243Зіткнення з озброєним правопорушником завжди відбувається в екстремальних умовах, оскільки є небезпечним для життя та здоров’я поліцейських і сторонніх осіб. Ефективно діяти в таких ситуаціях можуть психологічно та фізично підготовлені працівники, які досконало володіють уміннями й навичками з тактики самозахисту та особистої безпеки.
Результативність обеззброєння залежить від вибору оптимального моменту, здатності відчувати дистанцію та позицію руки зі зброєю тощо. Прийоми обеззброєння різняться залежно від ступеня агресивності правопорушника, дистанції, спрямування зброї, тривалості зіткнення. Практика правоохоронної діяльності засвідчує, що ефективними є захисні дії, які передбачають вилучення зброї, оскільки за таких умов тривалість контакту із супротивником мінімальна.
Науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки старший викладач Володимир Дідковський і доцент Олександр Кузенков демонструють основні прийоми обеззброєння супротивника в разі погрози короткоствольною вогнепальною зброєю. Належне виконання таких прийомів потребує систематичних тренувань.
Кафедра спеціальної фізичної підготовки НАВС
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91