Явище «множинної суверенності» в українському державотворенні 1917–1921 років
16-12-2020 Переглядів: 418На виконання запланованих в Україні заходів, пов’язаних з відзначенням 100-річчя Медвинської та Холодноярської республік, у контексті Української революції 1917–1921 років та українського національного державотворення кафедра історії держави та права НАВС 14 грудня провела студентську наукову конференцію «Явище «множинної суверенності» в українському державотворенні 1917–1921 років: Медвинська та Холодноярська республіки», а також тематичний науковий диспут.
У заходах взяли участь науково-педагогічний склад кафедри, науковці Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, студенти й курсанти Національної академії внутрішніх справ.
Вітальним словом розпочала конференцію завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Олена Шкуратенко, яка зосередила увагу на тому, що кафедра з 2017 року поетапно висвітлює події Української революції 1917–1921 років, зокрема процеси українського національного право- і державотворення, шляхом організації конференцій, наукових диспутів, засідань круглих столів тощо. Модератор заходу доктор історичних наук, професор Володимир Щербатюк розповів про явище «множинної суверенності» і зауважив, що викладачі кафедри постійно впроваджують в освітній процес новітні наукові бачення сучасної національної та іноземної історіографії. На цьому акцентували й доценти кафедри Д. Курас, Н. Дорощук, В. Прус, Н. Романишин, Ю. Сокур, а також гість заходу – доцент Ю. Митрофаненко (м. Кропивницький).
З метою поглиблення знань здобувачів вищої освіти за означеною темою професор В. Щербатюк провів науковий диспут зі студентами 104-ї та 105-ї навчальних груп ННІ № 1.
Підбиваючи підсумки, учасники заходу визнали необхідність подальшого переосмислення подій українського державотворення 1917–1921 років і доцільність упровадження в освітній процес новітніх наукових бачень.
Кафедра історії держави та права НАВС
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91