Рівень довіри населення – основний критерій оцінки роботи поліцейських
16-09-2016 Переглядів: 778У світлі останніх резонансних подій, що відбуваються в країні та стосуються діяльності підрозділів Національної поліції, кафедрою Економічної безпеки факультету №2 ННІ №1 було проведено практичне заняття в 405 навчальній групі доцентом кафедри підполковником поліції Шевчуком О.О. та надано нормативно-правове тлумачення подій що сталися в Кривому Озері.
Разом з курсантами викладач проаналізував правомірність дій працівників Національної поліції, було проглянуто відеоматеріали з місця події, коментарі з окремих ЗМІ. Також увага приділялась офіційним коментарям представників Національної поліції.
Викладачем ще раз було акцентовано увагу на ч. 7 ст. 42 Закону України «Про Національну поліцію», за якою поліцейський зобов'язаний негайно зупинити застосування певного виду заходу примусу в момент досягнення очікуваного результату. Звернено увагу також на п. 1 ч. 4 ст. 45 Закону України «Про Національну поліцію»: «Поліцейським заборонено наносити удари гумовими (пластиковими) кийками по голові, шиї, ключичній ділянці, статевих органах, попереку (куприку) і в живіт». А «бити лежачого», бити закутого в кайданки – це очевидне порушення цієї норми, очевидне перевищення владних повноважень. Також були розглянуті інші аспекти порушень норм кримінального процесуального законодавства, які були допущенні працівниками поліції під час виїзду на місце події.
Наприкінці заняття було досягнуто одностайної думки, щодо обов’язкового впровадження в діяльність кожного працівника поліції принципу: «Рівень довіри населення є основним критерієм оцінки нашої роботи».
Лариса Герасименко
Завідувач кафедри економічної безпеки ННІ № 1
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91
Приймальна комісія:

+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 011-73-67
+ 38 (068) 354-42-54