Навчатися, щоб захищати cправедливість
18-02-2021 Переглядів: 3796З метою підвищення мотивації здобувачів вищої освіти як поштовху до пошуку цінностей, активності, організованості й відповідальності в процесі вивчення дисципліни «Професійна етика правоохоронної діяльності» студентам ННІ № 3 запропоновано виконувати творчі завдання.
Не заперечуючи значущість традиційних педагогічних підходів і класичну опору на унікальну картину світу й особливі потреби конкретної особистості, на кафедрі філософії права та юридичної логіки вирішили акцентувати на творчій самореалізації, розширенні діапазону індивідуальної свободи, зростанні рівня залученості, популярності, визнання, впливовості в студентському середовищі, розвитку характеру, волі, отриманні досвіду виконання нестандартних завдань, формуванні розширеного набору загальних компетентностей, гордості за досягнутий результат і роботі в групах. Надзвичайно актуальним є такий підхід у поточному навчальному році за умов дистанційного та змішаного навчання, передусім – у роботі з першокурсниками.
Зокрема, студентам було запропоновано написати мотиваційні листи для майбутньої практики, есе «Правоохоронна діяльність як покликання та професія». Здобувачі вищої освіти мали право обирати творчі завдання для закріплення теоретичних знань. Повправлялися в розробленні анкети для вивчення корпоративної культури НАВС. Безумовно корисним був і досвід доброзичливої, коректної, конструктивної критики роботи над проєктами. Цікавим і непростим було завдання зі створення мотиваційних професійно орієнтованих відеороликів, у яких потрібно було розробити сценарій, випробувати себе в ролі оператора й актора, попрактикуватися з монтажем. Ми пишаємося завзятістю, креативністю та сміливістю молодих авторів. Індивідуальні роботи представили студентки 103 і 104 СПД груп Анастасія Горбачова, Анастасія Малинська, Катерина Солонюк, Анна Кукуруза та ін. Квартет студентів 102 групи – Єгор Шуляк, Даніл Ковальов, Данііл Кияниця, Руслан Бердій – представили колективну роботу «Відеоекскурсія в ННІ № 3». Сніжно-білі зимові краєвиди постають як перша, ще не заповнена сторінка професійного життя. Далі буде!
Тож зичимо здобувачам вищої освіти пронести чистоту помислів крізь усі випробування подальшого особистісного та фахового становлення!
Кафедра філософії права та юридичної логіки НАВС
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91
Приймальна комісія:

+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 011-73-67
+ 38 (068) 354-42-54