Міжнародне співробітництво в академії
31-12-2020 Переглядів: 1250Національна академія внутрішніх справ упевнено прямує до визначного ювілею. 2021 року наш заклад вищої освіти відзначатиме 100-річчя з дня заснування.
Розвиток міжнародного співробітництва завжди був і залишається одним із найважливіших напрямів діяльності НАВС, що спрямований на обмін передовим досвідом у сфері підготовки кадрів поліції та його впровадження в освітній процес.
За тривалий період співпраці в академії проведено низку міжнародних заходів за сприяння Консультативної місії ЄС в Україні, Офісу Ради Європи, Представництва ООН в Україні, Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, Представництва НАТО в Україні, ОБСЄ, Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Фонду Фрідріха Еберта, дипломатичних установ іноземних держав в Україні й інших міжнародних організацій.
Щороку коло міжнародних партнерів розширюється, а партнерські відносини зміцнюються і стають дружнішими.
«Безпековий діалог Україна – Європейський Союз
з боротьби з незаконним обігом вогнепальної зброї»,
16 березня 2017 року
які знаходяться в надзвичайно вразливому стані» за участю фахівців
Чеської Республіки, 18–19 червня 2019 року
Уже традиційно святкові урочисті заходи з нагоди чергового випуску курсантів і складання Присяги працівника поліції першокурсниками проходять за участю іноземних гостей.
Академія активно співпрацює з Асоціацією європейських поліцейських коледжів, підтримує та поглиблює відносини з профільними закладами вищої освіти іноземних країн на підставі укладених двосторонніх угод.
25–27 вересня 2019 року
Визначною подією 2020 року стало підписання Робочої домовленості між МВС України та CEPOL (Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів). Відтепер українські правоохоронці мають можливість проходити тренінги, обмінюватися новітніми практиками й отримати доступ до відкритих ресурсів електронної мережі e-Net CEPOL. У межах робочого візиту до України делегація CEPOL на чолі з виконавчим директором Детлефом Шрьодером відвідала й нашу академію.
Щорічно науково-педагогічні працівники НАВС здійснюють закордонні службові відрядження для участі в міжнародних заходах з метою поглиблення знань й обміну передовим досвідом з підготовки кадрів поліції.
27 листопада – 1 грудня 2018 року
27–30 листопада 2017 року
З 2018 року робоча група в складі науково-педагогічних працівників академії спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, громадською організацією «Промундо» й міжнародною структурою «ООН-Жінки» працюють над реалізацією першого в Україні унікального дослідження «Розуміння маскулінності в секторі безпеки та оборони України» за сприяння МВС України.
25 лютого–1 березня 2019 року
З початком роботи в Україні Консультативної місії Європейського Союзу міжнародне співробітництво для всіх закладів вищої освіти МВС України вийшло на новий рівень. Оскільки реформування поліції є одним з напрямів діяльності КМЄС, це беззаперечно позначилося на співпраці у сфері підготовки кадрів для Національної поліції України.
Протягом шести років іноземні фахівці КМЄС в Україні провели чимало тренінгів як для перемінного та постійного особового складу академії, так і для практичних працівників поліції, під час яких європейські колеги ділилися власним досвідом реформування поліції. Тренінги проводили на такі теми: лідерство, поліція діалогу, удосконалення організації роботи на місці події, підготовка детективів, забезпечення охорони публічного порядку відповідно до скандинавської моделі, криміналістика, кримінальний аналіз, протидія домашньому насильству тощо. Щорічно на базі академії за підтримки КМЄС в Україні проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі».
Робоча група в складі МВС України, Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз і Головного експертно-криміналістичного центру ДПСУ підготовлено та за сприяння КМЄС в Україні надруковано довідники «Участь спеціаліста в огляді місця події» та «Дії поліції в разі виявлення зброї та вибухових пристроїв або слідів їх застосування». Завершується робота над практичним посібником «Порядок перевірки документів працівниками поліції. Система їх захисту та основні види підробок». 8 грудня 2020 року в межах масштабного заходу – форуму «Домашнє насильство: погляд 360°. Виклики. Можливості. Дії» презентовано довгоочікуваний комплексний науково-практичний коментар до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
«Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»,
12 грудня 2019 року
18 січня–1 лютого та 11–22 лютого 2019 року
Вагоме значення в міжнародній діяльності академії посідає співпраця з німецькими колегами, а саме Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні, яка успішно триває з 1993 року. Надзвичайно цікавими для наших курсантів і науково-педагогічних працівників були щорічні стажування в підрозділах поліції Баварії, де представники академії мали змогу ознайомитися з діяльністю практичних підрозділів поліції, організацією освітнього процесу й поділитися з німецькими колегами власним досвідом.
Однією з наймасштабніших подій у співпраці з Фондом стала Міжнародна науково-практична конференція керівників провідних закладів вищої освіти МВС держав Центральної, Південної та Східної Європи «Підготовка кадрів міліції/поліції у країнах Європи: сучасний стан, проблеми, перспективи», присвячена 20-річчю діяльності Фонду в Україні, яка відбулася 4 травня 2012 року.
Протягом останніх трьох років реалізують спільний німецько-український проєкт створення нової системи підготовки кадрів для Національної поліції України.
14–15 серпня 2019 року
25–26 вересня 2018 року
Надійним партнером НАВС є Рада Європи, з якою тривалою є співпраця у сфері забезпечення прав і свобод людини. 2017 року на базі академії проведено міжнародні навчальні семінари для працівників правоохоронних органів «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності» за участю провідних експертів з питань захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова, а також підготовлено методичні рекомендації «Протидія перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів в Україні». За роки співпраці проведено низку тренінгів і семінарів, здійснено закордонні службові відрядження. Спільними зусиллями завершується робота над розробленням навчального курсу з безпеки журналістів.
20–21 грудня 2017 року
У зв’язку з уведенням карантинних обмежень у світі, цього року міжнародні відносини перейшли на новий дистанційний онлайн формат, що своєю чергою надає можливість активно співпрацювати з іноземними партнерами й на значній відстані. Ми всі з нетерпінням чекаємо на завершення пандемії та повернення до звичного режиму роботи.
З нагоди новорічних і різдвяних свят щиро зичимо всім, зокрема й нашим міжнародним партнерам, міцного здоров’я, щастя, миру й добробуту, невичерпної енергії, реалізації творчих планів і перемог у новому 2021 році!
Відділ міжнародного співробітництва НАВС
Контакти
Поштова адреса:

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:

(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91